Elektrikli Şömineler

Bu ürünler yakıt olarak odun, gaz, bio ethanol yerine elektrikle çalışan; odun ve alev efekti sağlayan, kısıtlı bir ısıtma kapasitesi ( 1000 – 2000 W ) olan şöminelerdir.
Elektrikli şöminelerin öncelikli tercih edilme sebebi baca olmayan mekanlarda suni de olsa bir şömine efekti yaratmaktır. Bununla yetinecek kullanıcılar için kurulum ve kullanım kolaylıkları, temizlik derdinin olmaması bu ürünü cazip kılar. Uzaktan kumandayla açma kapama rahatlığı da cabası…
Baca bağlantısı gerektirmemesi, elektrikli şöminenizi mekanınızda istediğiniz her yere, bir mobilya gibi, kurdurabilme özgürlüğü sağlar.

Ayrıca kare, dikdörtgen, lineer formlarda üretilen elektrikli şöminelere gerçek bir şömineye uygulanan her tarz ve malzemede dış giydirmeyi de uygulayabilir ve dekoratif açıdan daha cazip görünmelerini sağlayabilirsiniz.
Fakat hiçbir elektrikli şömine; birebir odun ateşi izlenimi, doyurucu bir alev keyfi yaşamak için yeterli görselliğe sahip değildir. Gerçek bir şömine severin elektrikli bir şöminede mutluluğu yakalama olasılığı oldukça düşüktür…

Kategori : Genel
Sık Kullanılanlara ekleyin , Maalesef trackbacks kapalı.