SIVI YAKIT BİO ETANOLLÜ, BACASIZ ŞÖMİNELER

Bio etanol; şekerkamışı, patates, pancar, muz gibi doğal bitkilerden elde edilen sıvı bir yakıttır. Bitkisel yapısı sayesinde sağlığa, solunuma ve çevreye bir zararı yoktur.

Baca gerektirmez, is ve duman yapmaz dolayısıyla mekanınızda istenilen her yerde kullanılabilme gibi bir avantajı vardır.

Bio etanollü şömineleri, ister hazneli olarak alıp klasik bir şömine gibi kullanabilir, isterseniz sadece brülörünü alıp; sehpaların, masaların vb. içinde kullanarak geniş bir yaratıcı seçim alanına sahip olabilirsiniz .

Bio etanollü şömineler baca tertibatı olmayan mekanlar için görsel anlamda büyük bir yenilik olmanın yanı sıra, özellikle hazneli modellerde yüksek ısı kapasitelerine sahiptirler.

Bio etanol brülörleri çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Küçük boylardan konuşacak olursak,2,5 lt. yakıt kapasitesi olan kaliteli ve yanış ayarı yapabileceğiniz sürgü kapaklı bir brülör; kapağı yarım açıkken ortalama 8 saat, tam açıkken 4 saat yanış sağlamalıdır. Bio etanolün litre fiyat sekiz TL civarındadır.

Kategori : Genel
Sık Kullanılanlara ekleyin , Maalesef trackbacks kapalı.